Altın İplikle Burun Ucu Kaldırma

ALTIN İPLİKLE BURUN UCU KALDIRMA

Burun ucu bazen yaşlanmaya ve yerçekimine bağlı olarak bazen de yapısal ve yanlış silme hareketine bağlı olarak düşer. Burun estetiğinin görsel olarak en önemli noktalarından birisidir. Burunun dudakla ilişkisi ve yüzün merkezinde olması nedeniyle bu bölgeye yapılan ufak dokunuşlar estetik görüntüye çok büyük katkı sağlar. Çoğu kişi burun ameliyatlardan çekinir. Altın iplik uygulaması ile yaklaşık 15 dakikada artık çok yüz güldürücü sonuçlar elde etmek mümkündür.

ALTIN İPLİK NEDİR?

Altın iplik cerrahi dikiş ipidir. Ağırlıklı olarak PDO ve PGA iplikler kullanılır. Doku eş değerindeki bu iplikler uygulamadan 180 – 240 gün içerisinde vücut tarafından emilir. İpin etrafında oluşan kollajen ve elastin lifler burun ucunun daha yukarıya doğru kalkmasına sebep olur.

UYGULAMA NASILDIR? NE KADAR SÜRER? KAÇ SEANSTIR?

Uygulama sadece 20 dakikalık, lokal uyuşturma ile yapılan 1 seanslık bir uygulamadır. Öncelikle burun ucuna çok sayıda mikro altın iplerle ağ örülür sonrasında daha kalın birkaç ip ile burun yukarıya doğru asılır.

UYGULAMANIN ETKİSİ NE ZAMAN GÖRÜLMEYE BAŞLAR? KALICILIĞI NE KADARDIR?

Etki uygulamanın hemen arkasından gözle görülür derecededir. Ama esas etkinliğin oturması 4. haftadan sonra çok daha net bir şekilde oturur. Kalıcılığı 2 yıldır. 2 yıldan sonra geri dönüşüm eski halinden %50 daha iyi bir durumdadır.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)