Altın İplik ile Bacak Germe

ALTIN İPLİKLE BACAK GERME

Hızlı kilo alıp verme, yerçekimin etkisi, yaşlanma süreci ve genetik faktörlere bağlı olarak derinin elastikiyetinin kaybı ve deri altı yağ dokusunun azalmasına bağlı olarak özellikle uyluk iç kısımdaki bacak derisi kasıklardan aşağı doğru sarkar. Estetik görüntüde ve hastanın kıyafet seçiminde ve sosyal hayatındaki özgüveninde çok büyük problemlere yol açabilir. “Altın İplikle Germe” yöntemi ile bu sorunların çözümü hedeflenmektedir.

ALTIN İPLİK NEDİR?

Hücre yenileyici olan Altın İplikle Bacak Germe uygulaması; CİLDİN ELASTİKİYETİNİ ARTTIRMAK VE CİLT TONUNU GELİŞTİRMEK için kullanılır. Saç kılından dahi ince olan altın ipliklerin uygulanmasından sonra uygulanan bölge hatlarında sıkılaşma, toparlanma ve yenilenme sağlanabilir. Doku eş değerindeki bu iplikler, uygulamadan sonra vücut tarafından 180-240 gün içinde emilerek kaybolurlar. İple Ameliyatsız Bacak Germede; PDO (polifdioxnone) ve PGA (polyglycolic) gibi antimikrobik özellikli ve işlemden bir süre sonra cilt tarafından emilen iplikler kullanılır. Altın iplikte ayrıca iplikler altınla kaplıdır. Altın dokunun dolaşımını artırarak daha fazla cilt yenilemesine yardımcu olur.

UYGULAMA NASIL YAPILIR?

Diz kapağı iç kısmından uyluğa kadar çok sayıda iple öncelikle match örülür. Daha sonrasında daha kalın ipliklerle yukarı asılır.

UYGULAMA KAÇ SEANSTIR VE SÜRESİ NEDİR?

Herhangi bir dikiş izi bile bulunmayan bu yöntemin etkisi ve kalıcılığı yaklaşık 2 yıl sürebilmektedir. Geri dönüşüm ise %50 eski dokudan iyi bir şekilde dönüşümdür. Doktorunuzun tavsiyesi üzerine ortalama 2 yılda bir tekrar edilebilir.

ETSİKİ NE ZAMAN ORTAYA ÇIKAR?

İstenilen sağlıklı gergin görünüm uygulamadan hemen sonra fark edilir, en iyi görünüm 4. haftadan sonra çok daha net bir şekilde görülebilir.

UYGULAMA SONRASI NORMAL HAYATA DÖNÜŞ NASILDIR?

İşlemden sonra hafif morluk ve ödem gelişebilir. Ortalama 1 hafta kadarda bandaj kullanımı önerilir. Hastanın normal hayata dönmesinden bir sakınca yoktur. Yaklaşık 3 ay kadarda bacağı yoran ağır egzersizlerden kaçınmak gerekir.

 

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)