Altın İplik ile Boyun Germe

ALTIN İPLİKLE BOYUN GERME

Yaşlanma süreci, hızlı kilo alıp verme, genetik faktörlere bağlı olarak Boyun Bölgesinde sarkma, kırışıklık ve elastikiyet kaybı en sık rastladığımız estetik sorunlardan biridir. Bazen genç insanlar bile bu konudan yakınabiliyor.

Klinik ortamında yapılabilen Medikal Estetik uygulamalardan olan “Altın İplik Uygulaması” boyun bölgesindeki sorunlara tek seans olarak uygulanır.

ALTIN İPLİK NEDİR?

Aslında altın iplikler özellikle KALP AMELİYATLARINDA kullanılan TIBBİ DİKİŞ İPİLİĞİ’ dir. PDO (polifdioxanone) ve PGA (polifglycolic acid) gibi antimikrobik özellikli ve işlemden bir süre sonra cilt tarafından emilen ipliklerdir. Altın dokunun dolaşımını artırarak daha fazla cilt yenilenmesine yardımcı olur.

UYGULAMA ŞEKLİ NASILDIR?

Boyun bölgesine sarkma seviyesine göre çoklu sayıda Altın İplik atılarak öncelikle match örülür. Arkasından doktorunuzun belirlediği şekilde ve sayıda daha kalın Altın İpliklerle yukarı ve yanlara doğru asılır.

SEANS SAYISI VE SÜRESİ NE KADARDIR?

Boyun bölgesi uygulaması genellikle 1 seans olarak planlanır. Ve seans süresi yaklaşık 1 saattir.

BOYUN BÖLGESİ UYGULAMASINDAN SONRA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

Hafif morluk ve ödem dışında hasta açısından hiçbir sıkıntı yaratmayan hemen normal hayata dönüşü sağlayan bir uygulamadır.

KALICILIK SÜRESİ NEDİR? ETKİLERİ NE ZAMAN GÖRÜLMEYE BAŞLAR?

Kalıcılık süresi ortalama 2 yıldır. 2 yıl sonrası dönüş şeklinde ise uygulama öncesine  göre %50 daha iyi vaziyette olması beklenir. Uygulamanın etkinliği uygulama sırasında görülmekle birlikle 4.haftadan sonra daha net görülebilir.

 

 

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)