Btox Hakkında En Çok Merak Edilenler

Btox Hakkında En Çok Merak Edilenler…

Btox sadece kırışıklık için mi kullanılır?

Hayır, Btox sadece kırışıklık için kullanılmaz, kullanıldığı yerler: kaş kaldırma, migren, burun ucu kaldırma, koltuk altı-avuç içi-ayak tabanı terleme tedavisi vb…

Btox sadece yüz gerdiren bir ilaç mıdır?

Hayır. Btox aslında yıllardır felçli hastaların tedavisinde kullanılan son derece etkili bir ilaçtır. Ancak son yıllarda btox adı yüz gerdirme, yüz bölgesinde kırışıklıkları yok etme alanlarında kullanılmasıyla duyulmaya başlanmıştır.

Btox yılan zehri midir?

Hayır. Btox ilacının ne yılanlarla nede yılan zehri ile hiçbir alakası yoktur. Btox ilacı bazı bakterilerden elde edilen son derece sıradan bir ilaçtır. Bakterilerin kendilerini savunmak adına salgılamış oldukları maddelerden oluşur.

Btox dudaklara uygulanır mı?

Hayır dudaklara uygulanmaz. Yalnızca dudak üstü çizgilerin belirgin olması ve köşelerinin hafif kaldırmak için ağız etrafına btox uygulanabilir fakat deneyimli hekimlerce uygulanmalıdır.

Btox yüz ifadesini değiştirir mi?

Doğru uygulanılan doz uygulamaları, uygun noktalara yapılan Btox yüz ifadesini değiştirmez.

Btox yüzü şişirir mi?

Btox yüzü şişirmez, uygulama kaslara uygulandığı için, kasları geçici olarak felce uğratan bir uygulamadır. Çoğunlukla yüzün üst tarafına uygulanır, yüzün alt kısmına uygulanacağı zaman hekim tavsiyesi şarttır, bu işlemi yapacak kişinin işin uzmanı olması gerekir.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)