Alkali Güzellik/Nem Aşısı/BİOREGEN

Bioregen 5 farklı molekül ağırlığına sahip HYALÜRONİK asit parçaları ihtiva eden, çok fonksiyonlu cilt yapılandırma özelliğine sahip, yüksek alkali ortamda özel bir teknoloji ile üretilmiş doğa dostu ve cilt dostu yeni nesil antiaging uygulamalarından biridir. Teknolojisi sayesinde cildin her katmanına hyaluronik asit moleküllerinin ulaşmasını cildin onarılmasını,yapılandırılmasını ve derinlemesine nemlendirilmesini sağlar.

  • Nem Aşısının Etki Mekanizması Nasıldır;

Doğal sonuçların elde edilmesine olanak sağlayan ve yıllar içerisinde doğal güzelliğin muhafaza edilmesine yönelik üretim sürecinin de ekolojik açıdan sürdürülebildiği GREEN INJECTIONS tanımına giren  uluslararası bir standart olup Hastalarda flash etki oluşturan bir formülasyondur. Regenerasyon, Yapılandırma, Nemlendirme ve Koruma başlıca temel özellikleridir. Nemlendirme ve uyarma ile 35 Yaşından başlayarak yaşlanmayı önleyici etki sağlar. Güneş ışınlarına maruz kalmadan önce ve sonrasında yapılan uygulamalar deriyi foto yaşlanmadan korur. Akne, skar izleri bulunan ve çatlak olan bölgelerin kalitesini iyileştirir. Yüz hacminin yeniden belirlenmesinde etkilidir. Yüz ve dekolteye elastikiyet ve tonifikasyon kazandırır. Deriyi yoğunlaştırır. İnce kırışıklıkları açar. Yaşlanmayı geciktirir.

  • Hangi Bölgelere Uygulama Yapılabilir;

Tüm Yüz-Boyun-Dekolte-El bölgesine yapılabilir ayrıca çatlak ve selülit tedavisinde de destekleyici etkisi vardır.

  • Seans Sayısı Ve Seans Aralıkları Nasıldır? Etki Süresi Ne Kadardır;

Doktorunuzun öngördüğü şekilde 10 gün aralıklarla 3 seans şeklinde önerilir, etki süresi 6 ay-1 yıl aralığındadır.Yılda 1 Kür rapel dozları önerilir.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)