Alidya ile Selülit Tedavisi

Bazılarımız aynanın karşısına geçerek uzun uzun “neden böyle bir kaderim var?” diye düşünür.

Vücut şekliniz ister zayıf,ister şişman olsun,selülit bazen kaçınılmaz oluyor. Ama umutsuzluğa kapılmaya gerek yok, çünkü selüliti tedavi etmenin binbir yolu var. Selülit derinin alt tabakasında, yağ dokusunun hemen çevresinde meydana gelir. Oluşan selülitler derinin üst bölümünde pütür pütür bir görüntü bırakır ve fiziksel olarak kendine güvensizliğe sebep olur.

Yağ hücrelerinin fazla yağı depolamasının ve östrojen hormonunun da etkisiyle bu hücreler genişler. Kan dolaşımı giderek yetersizleşmeye başlar. Yağ hücrelerinin genişlemesi ise yağ dokusunun aşırı yayılması demektir. Bu yayılma deri altı bağ dokusunu da etkileyerek vücudun normalden daha fazla su tutmasına ve dolayısıyla da kan dolaşımının zayıflamasına neden olur. Vücut kan dolaşımındaki zayıflamayla birlikte , dokulara eskisinden daha az oksijen ulaşmaya başlar. Bunun sonucu dokular elastikiyetini kaybeder ve cilt yüzeyi pürüzlü bir görünüm almaya başlar. Fransa da kozmetik uzmanlarınca , ilk olarak 1950 ‘li yıllarda ortaya atılan selülit sözcüğü, bir deri hastalığı olarak adlandırılıyor.

ALIDYA cilt düzensizliklerinin tedavi ve iyileştirilmesine yardımı olmak amacıyla, selülit alanındaki araştırmaların sonucunda bulunmuş, enjekte edilerek uygulanan bir üründür. ALIDYA, yağ hücrelerinin büyümesine sebep olan toksik maddelerin ( Demir ve Hemosiderin ) birikmesinin engellenmesi ve selülitin azalmasına yardımcı olmak için uygulanmaktadır.

FDA onaylı güvenilir bir ürün olan ALIDYA’da seans sayısı, problemin genişliği, göründüğü bölge ve selülitin derecesine bağlıdır. Gözle görünür sonuçların elde edilmesi için ortalama olarak 7-12 tedavi seans önerilmektedir.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)