Vega Test

“Vega Test” yeni nesil bir gıda duyarlılığı testidir. Vega Test  ile bedeninizde birikmiş olan toksin yükünü, barsak floranızın durumunu, hangi besinlere karşı bir duyarlılığınızın olup olmadığını vitamin, mineral ve hormonal yapınız hakkında bilgi veren testir.  Besin hassasiyeti varlığında kişinin sindirim sistemine ait bir yakınması olmayacağı gibi kişi hassas olduğu besin grupları çok iyi ayırt da edebilir. Beraberinde barsak flora bozukluğunun olduğu da göz önünde bulundurularak besin hassasiyetinde en sık karşılaşılan yakınmalar; hazımsızlık, kabızlık, dışkılama düzen bozukluğu,  kilo artışı ve ödemdir. Gıda duyarlılığı yanında, gıda duyarlılığına neden olan barsak flora bozukluğu,  ağır metal birikimi, enzim yetersizliği ve hormonal dengesizlikler hakkında da bilgi veriyor.

VEGA TEST UYGULAMA ALANLARI

ORGAN İŞLEV TESTLERİ: Sorunlu organları, sorunun kaynağını ve biyolojik indeksini belirler. Bir organın ya da hücrenin yaşam gücünü gösterir.

ALERJİ TEŞHİS VE TEDAVİSİ: Polen, toz, ilaç, gıda, tekstil, boya gibi alerji yapan etkenlerin tespiti ve tedavisi.

AĞIR METAL BİRİKİMLERİNİN TESPİTİ: Cıva, Kurşun, Nikel, Kadmiyum vb. ağır metallerin vücuttaki birikim miktarlarını gösterir.

GIDA DUYARLILIK ANALİZİ: Vücudunuzda duyarlılık yaratan gıdalar araştırılır. Gıda duyarlılığına neden olan bağırsak flora bozuklukları, enzim yetersizlikleri ve hormonal dengesizlikler hakkında bilgi elde edilir. Bu sonuçlara göre, kişiye özel beslenme ve tedavi programları uygulanır.

MİKROBİK ANALİZ: Virüs, bakteriler ve parazitlerin ayrıntılı araştırılmasıdır.

EKSİKLİK BELİRTİLERİ: Vitamin, mineral ve hormon eksiklikleri belirlenir.

İLAÇ UYUMLULUĞU ANALİZİ: Kullandığınız ilaçların bünyenize fayda sağlayıp sağlamadığı, birden fazla ilaç kullanılıyorsa birbirleriyle etkileşimleri analiz edilir.

DOZ TESTİ: Tablet, kapsül, damla gibi şekillerde alınabilen ilaçların dozlarını belirlemede kullanılır.

TEMEL TEST (CHECK-UP): Bedenin tam analizidir.

 

İletişim:

0 216 380 02 22

0 545 380 02 22

Bağdat Cad. Uras Apt. No:448 K:3 D:3 Suadiye Kadıköy – İstanbul

 

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)