H100 Aşısı

H100 Aşısı; Yeni nesil cilt gençleştirme kokteylidir. İçerdiği yüksek oranda hyaluronik asidin yanı sıra bilinen en güçlü antioksidanlardan olan “mannitol” un varlığı ile de diğer mezoterapi ürünlerinden farklılık gösterir. Çünkü mannitol hyaluronik asidin dokudaki ömrünü uzatır ve ödem çözücü etkisi vardır. Ayrıca bu kokteyl de cildin ihtiyacı olan diğer yapı taşları da bulunur. Peptidler, vitaminler gibi.

H100 aşısının temel amacı, cildin zamanla kaybettiği hyaluronik asit miktarını cilt üzerinde arttırmaktır. Hyaluronik asit miktarındaki artış cildin canlanmasını ve yeniden yapılanmasını sağlar. Doğal bir şekilde neme doyan cilt içerisinde kollajen ve elastinin aktivitesi artar. Cilt üzerinde dolaşan serbest radikallerin olumsuz etkileri ise azalır.

Hyaluronik asit organik bir ürün olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilebilmektedir.

H100 aşısı uygulaması, uygulamanın yapılacağı alana uygulanan sınırlı uyuşturma sonrasında cilt dokusuna çok ince iğnelerle hyaluronik asit uygulaması gerçekleştirilir. Bu işlem uygulama bölgesi için yaklaşık olarak 15-20 dakika kadar sürer.

H100 aşısı uygulandıktan sonra ciltte neler görülür?

Cildin nem dengesi ve canlılığı artar. Yüzeydeki kırışıklıklar ciddi oranda azalır.Yeni kırışıklıkların oluşumuna engel olur.Cilt üzerindeki lekeleri ortadan kaldırır.

H100 aşısının herhangi bir yan etkisi var mıdır?

H100 aşısı, içerisinde herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet verebilecek madde içermediğinden ötürü alerjik reaksiyonlar görülmez. Aşının içerisinde yer alan hyaluronik asit normalde cilt içerisinde bulunduğundan dolayı herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermez.

H100 aşısı hangi bölgelere uygulanabilir?

Bu medikal kozmetik uygulaması, alın, iki kaşın arası, gözün çevresi, ağız çevresi, boyun, yüz, el üzeri ve de dekolte üzerinde başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir.

H100 aşısının kalıcılık süresi ne kadardır?

H100 aşısının kalıcılık süresi, yaklaşık olarak 6-8 ay cilt üzerinde parlaklık, hidrasyon ve elastikiyeti arttırır. Cilt üzerindeki etkileri ise yaklaşık 12 ay boyunca azalarak devam eder.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)