AURA CHAKE (Cilt Bakımı)

Estetik sektöründe adını kısa sürede duyuran ve tercih haline gelen AURA CHAKE porselen bakımı çok aşamalı bir bakım olup cildin ihtiyacı olan tüm vitaminleri,tamamen doğal olan içeriğiyle karşılamaktadır.

Temizleme sütü içerdiği A ve E vitaminleriyle cildi arındırarak temizler, kollajen ve elastin ile cildi ferahlatır.

Formülünde nane,limon,biberiye, jojoba yağı, kollajen, oksijen hyaluronic asit olan yaşlılık karşıtı maskesi ise cildi ölü hücrelerden arındırır,kırışıklıklara karşı savaşır ve cildi pürüzsüzleştirir.

Saf inci tozlu peeling ile cildi beslerken, porselen maskenin formülünde ki buğday tohumu yağı, proteini, DNA Hyaluronic asitle E vitamini ile cildin elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur ölü hücrelerden arındırarak gevşekliği onarır.

Sivilce aknelerle savaşarak sağlıklı bir görünüm kazandırır. Arındırıcı tonik cildin PH dengesini sağlarken yaşlılık karşıtı serumu nane, limon, biberiye ekstreleri, pro vitamin B5 ve beyaz acı bakla proteini cilde anında kalıcı canlılık ve ışıltı sağlar.

Uygulamadan bir saat sonra çizgilerin gözle görülür şekilde azaldığı klinik testlerde kanıtlanmıştır.Ayda bir kere tercih edebileceğiniz bu bakım yaz-kış uygulanabilmektedir.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)