Altın İplikle Diz Üstü Germe

Diz bölgesindeki yıpranma genellikle birçok kişide çok erken yaşlarda olmaktadır. Yaşımızı ele veren diz bölgesi; hızlı kilo-alıp verme, güneşten korunmama, genetik faktörler, yerçekimi ve yanlış egzersiz hareketlerine bağlı olarak sarkma ve elastikiyet kaybı ile karşımıza çıkmaktadır. Medikal Estetik Uygulamalarından olan altın iplik ile olumlu sonuçlar elde etmekteyiz.

ALTIN İPLİK NEDİR?

Aslında altın iplikler özellikle KALP AMELİYATLARINDA kullanılan TIBBİ DİKİŞ İPLİĞİ’ dir. . PDO (polifdioxanone) ve PGA (polifglycolic acid) gibi antimikrobik özellikli ve işlemden bir süre sonra cilt tarafından emilen ipliklerdir. Altın iplikte ayrıca iplikler altınla kaplıdır. Altın dokunun dolaşımını artırarak daha fazla cilt yenilemesine yardımcı olur.

ALTIN İPLİK NASIL ETKİ GÖSTERİR?

Altın iplikler, yaşlanmış ve sarkmış dokuya yerleştirildiğinde, kan dolaşımı ve metabolizmayı hızlandırarak doku iskeletini-ana hatlarını oluşturan KOLLAJENİN YAPILANMASINI SAĞLAR. Ayrıca sarkmış dizüstü derisini istediğimiz seviyeye kadar kaldırmamıza yardımcı olur.

UYGULAMA NE KADAR SÜRER KAÇ SEANSTIR?

Uygulama seansı ortalama 1 saattir. Ve genellikle 1 seans olarak planlanır. 1,5 ay sonra kontrole çağırılır.

UYGULAMA NASIL YAPILIR?

Öncelikle diz kapağı üstü bölgeye dokunun kalitesinin artırılması için ince iplerle match örülür. Arkasından daha kalın iplerle yukarı çekilir.

AĞRILI BİR İŞLEM MİDİR? NORMAL HAYATA GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ NEDİR?

Lokal krem ile uygulanan ağrısız, hastanın direkt normal hayatına döndüğü bir işlemdir. Sadece hastadan 1,5 ay kadar ağır egzersiz yapmaması istenir.

UYGULAMA KALICILIĞI NEDİR?

Altın iplikle dizüstü germenin kalıcılığı ortalama 2 yıldır. 2 yıl sonrası geri dönüş ise ilk dokudan %50 daha iyi pozisyondadır.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)