Ağırlık denetimi (Kilo verme – Kilo alma – Kilo koruma) Programları

Kişinin ideal kilosundan fazla veya eksik kiloya sahip olması, olası hastalıklara yakalanma riskini arttırmaktadır. Nasıl kan tahlillerimizin, hormon seviyelerimizin normal aralıkta olmasını bekliyorsak, sağlıklı bir birey olabilmek için ağırlığımızın da normal seviyelerde olması gerekir.

Yoğun iş hayatı, sağlıklı yemeğe ulaşımda zorluk, kısıtlı yemek yeme zamanları gibi günümüzde sıkça görülen problemler kişileri sağlıksız beslenmeye itmekte ve bir uzmandan yardım almadan, kendi kendine kişinin sağlıklı beslenmeyi hayatına entegre etmeye çalışması neredeyse imkansız olmaktadır. Hatta çoğu zamanda da kişiler bilinçsiz bir şekilde kendilerini daha da sağlıksız bir beslenme düzenine sokabilmektedir.

Tamamen sağlıklı beslenme üzerine kurulmuş ağırlık denetimi programlarımız, kişiye özel olarak, kişinin iş ve sosyal hayatını, ekonomik durumunu, varsa mevcut hastalıklarını ve en önemlisi beslenme alışkanlıklarını (damak tadı, vs.) baz alarak hazırlanmaktadır. Bu şekilde çok kapsamlı bir takipli diyet ile kişinin ideal kilosuna ulaşması son derece hızlı, kalıcı ve başarılı olmaktadır.

*Tüm programlarımız gibi, Ağırlık denetimi programlarımız da doktor ve diyetisyen eşliğinde takip edilmektedir.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)