Kaş kontörümü sevmiyorum. Göz kapağım ağırlık oluşturuyor. Göz kapaklarıma makyaj yaparken zorlanıyorum. Peki ya çözümü?

Kaşlar yüzümüzün ifadesini sağlayan en önemli görselimizdir.Kalınlığı, inceliği ve şekli yüz konturumuz açısından önemlidir.Bir çok Hastamız yanlış ” kalıcı makyaj uygulamaları ile madur durumdadır. Öncelikle hastamızın eline bir ayna verip olması ve kendisinin istediği Kaş şeklini belirliyoruz.Kalıcı makyajlı kaşlarda ND-Yag Lazer sistemi ile bir kaç uygulamada yanlış boyanmış bölgeleri siliyoruz.Botox ve Altın Iplik Uygulaması ile kaş şeklini verdikten sonra karar verilen şekil doğrultusunda kalıcı makyajını tekrarlanmasını öneriyoruz

.Üst Göz Kapağı ileri derece de sarkmış hastalarımızı “Plastik Cerrahiye yönlendiriyoruz.Bu operasyonun akabinde Kaş şekillendirmesi yapıyoruz.Ayrıca çok sorunlu hasta grubunda kalıcı cerrahi iple askıya da yönlendirdiğimiz hastalarımız oluyor.Şeklimiz tamamlandıktan sonra da üst göz kapağı kalitesini artırmak için ” CGF ve PRP uygulamasından güvenle faydalanıyoruz.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz...

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Düşündüğünüz Operasyon

Eklemek istedikleriniz (mesajınız)